Bestuursleden stellen zich voor

Benoemd op de ALV van 31 maart
Op 31 maart 2021 was de Algemene Ledenvergadering. Een van de belangrijkste punten op de agenda was, na het aftreden van Gerrie van Overbeek en eerder openstaande vacatures, het aanstellen van drie nieuwe bestuursleden. Gelukkig hebben drie mensen zich aangemeld: Richard Brusse, Yvonne Liefbroer en Alexander Niekrake. Richard zal zich met de cijfers gaan bezighouden, want hij wordt penningmeester. Yvonne en Alexander treden toe als algemeen bestuurslid. Henk van Overbeek blijft aan als voorzitter en Tonni Stam vervult de functie van secretaris. Alle vijf stellen zich hier voor, voor iedereen die hen nog niet kent! Spoiler: Roger Federer fans zijn goed vertegenwoordigd…

Deze interviews zijn ook geplaatst in het clubblad!

 

Voorzitter: Henk van Overbeek

Wie ben je? Wat doe je? En hoe lang tennis je al bij Ten Medel?

Henk van Overbeek. Hoofd Administratie bij De Vos Groep Facilitaire Dienstverleners in Houten.

Sinds juli 2015 lid.

Doe je al vrijwilligerswerk bij Ten Medel?

Ja, eerst als penningmeester, nu als voorzitter.

Op welke van je tennisslagen ben je het meest trots en waarom?

De backhand slice. Ik begrijp van veel van mijn tegenspelers dat die lastig is te retourneren.

Wie is je favoriete professionele speler en waarom?

Roger Federer, omdat hij de meest complete speler is en heel veel rust in zijn spel toont.

Wat vind je het leukste aan Ten Medel en waarom?

Ons kent ons, gezelligheid, zowel jong als oud. Het voelt als één grote familie.

Waarom wilde je graag in het bestuur?

Ik werd gevraagd en kan het niet laten, omdat vrijwilligerswerk in het bloed zit.

Wat vind je de grootste verbetering aan de club van de laatste jaren en waarom?

Het energie neutraal maken van de vereniging door het plaatsen van zonnepanelen en led-verlichting. Daardoor zijn we in staat om de contributie niet explosief te laten stijgen.

Wat wil je komende tijd gaan doen voor de club?

Zorgdragen dat de vereniging haar 40-jarig bestaan kan vieren in een opgeknapt clubhuis. De buitenkant moet geschilderd worden en de binnenkant wordt grotendeels gepimpt.

Penningmeester: Richard Brusse

Wie ben je? Wat doe je? En hoe lang tennis je al bij Ten Medel?

Mijn naam is Richard. Ik heb een videoproductiebedrijf in Tiel waar ik met een flexibel team videocontent produceer voor de zakelijke markt.

Inmiddels ben ik sinds 2015 alweer lid van Ten Medel!

Doe je al vrijwilligerswerk bij Ten Medel?

Samen met de Communicatie Commissie zet ik me in om zaken zoals de website en interne/externe communicatie te verbeteren. Wij richten ons op de website en sociale kanalen van de vereniging.

Op welke van je tennisslagen ben je het meest trots en waarom?

Mijn backhand, niet omdat hij goed is maar omdat ik daar in de afgelopen jaren veel aan gewerkt heb en die steeds weer iets verbetert. Er is nog steeds ruimte voor verbetering en dat maakt het een leuke slag om mee bezig te zijn.

Wie is je favoriete professionele speler en waarom?

Nicholas Kyrgios, pure entertainment! Ik zou hem graag nog eens live zien.

Wat vind je het leukste aan Ten Medel en waarom?

De actieve en betrokken leden. Wij hebben een grote groep leden tussen de 20 en 35 jaar oud. Die groep trekt veel naar elkaar toe en daarom leer je snel nieuwe mensen kennen. De open en gezellige sfeer van onze vereniging helpt daarbij.

Waarom wilde je graag in het bestuur?

Naarmate ik mij meer bezig ben gaan houden met zaken rond de vereniging leek het een logische keuze.

Wat vind je de grootste verbetering aan de club van de laatste jaren en waarom?

Uiteraard de verduurzaming van ons park en de nieuwe website die we afgelopen jaar in gebruik hebben genomen is ook noemenswaardig.

Wat wil je komende tijd gaan doen voor de club?

De communicatie verder stroomlijnen en vernieuwen! En zorgen dat we een wintersportreis gaan organiseren als vereniging. Reizen moet nog even wachten maar we kijken vooruit en dat lijkt me gaaf!

Secretaris: Tonni Stam

Wie ben je? Wat doe je? En hoe lang tennis je al bij Ten Medel?
Mijn naam is Tonni Stam, 50 jaar. In het dagelijks leven programmeer ik Management rapportages in QlikSense en PowerBi. Ik ben sinds 1983 lid bij Ten Medel (zaten toen nog op de oude locatie Oude Medelsestraat).

Doe je al vrijwilligerswerk bij Ten Medel?

Vanaf 1987 zit ik al in diverse commissies en/of in het bestuur. In 1987 ben ik begonnen in de jeugdcommissie.

Op welke van je tennisslagen ben je het meest trots en waarom?

Ik ben het meest trots op mijn backhand. Met mijn backhand kan ik veel variatie brengen in mijn spel.

Wie is je favoriete professionele speler en waarom?

Roger Federer is mijn favoriete speler. Hij beheerst perfect de slagen, goed gevarieerd spel en creatieve oplossingen.

Wat vind je het leukste aan Ten Medel en waarom?

Bij Ten Medel heerst er veel gezelligheid, en er worden genoeg activiteiten georganiseerd. Hierdoor voelt een ieder zich snel thuis bij onze vereniging ongeacht of je nu puur recreatief wilt spelen of dat je ook wat meer prestatie gericht wilt spelen.

Waarom wilde je graag in het bestuur?

In het verleden ben ik in het bestuur gekomen omdat ik voorzitter was van de jeugdcommissie en de wedstrijdcommissie. Na een aantal jaren heb ik toen het bestuur verlaten omdat ik vond dat het tijd was voor nieuwe bestuursleden. 3 jaar geleden werd ik weer voor het bestuur gevraagd en ben ik weer toegetreden tot het bestuur. Ik vind het prettig om mee te kunnen denken over de toekomst van de vereniging.

Wat vind je de grootste verbetering aan de club van de laatste jaren en waarom?

Ik vind het mooi om te zien dat onze vereniging “energie neutraal” is geworden. Enerzijds is dit goed voor het milieu maar anderzijds geeft dit ook een goede exposure aan onze vereniging. Verder vind ik het mooi om te zien dat het leden aantal nog steeds toeneemt, maar dat de jongere senioren ook meer gaan ondersteunen in de commissies en nu ook in het bestuur.

Wat wil je komende tijd gaan doen voor de club?

De komende maanden is het voor ons als bestuur eerst belangrijk dat wij alles op orde hebben om te voldoen aan de nieuwe wet “WBTR”. Daar zullen we eerst aandacht op moeten vestigen. Tevens vind ik dat een vereniging van ons formaat eigenlijk meer jeugdleden moet hebben, dus dit zal voor mij ook een aandachtpunt worden.

Algemeen bestuurslid: Yvonne Liefbroer

Wie ben je? Wat doe je? En hoe lang tennis je al bij Ten Medel?

Mijn naam is Yvonne Liefbroer. Ik ben werkzaam in de keuken van een verzorgingshuis. Ik tennis al 30 jaar bij Ten Medel vanaf het begin van het nieuwe clubhuis.

Doe je al vrijwilligerswerk bij Ten Medel?

Ik doe de ledenadministratie en ben vrijwilligerscoördinator

Op welke van je tennisslagen ben je het meest trots en waarom?

Geen enkele. Ik ben blij als de bal over het net komt. Haha

Wie is je favoriete professionele speler en waarom?

Roger Federer omdat hij altijd zo relaxed is.

Wat vind je het leukste aan Ten Medel en waarom?

De gezelligheid en het mooi verzorgde park.

Waarom wilde je graag in het bestuur?

In het verleden al eens eerder in het bestuur gezeten als voorzitter van de barcommissie maar daar ben ik mee gestopt omdat ik in tijdnood kwam. Nu heb ik weer wat meer tijd dus heb ik me weer aangemeld bij het bestuur.

Wat vind je de grootste verbetering aan de club van de laatste jaren en waarom?

De zonnepanelen en de ledverlichting omdat het energiezuinig is en goed voor het milieu

Wat wil je komende tijd gaan doen voor de club?

Proberen nog meer nieuwe leden in te schrijven en hopelijk ook weer eens een bedankje voor de vrijwilliger organiseren.

Algemeen bestuurslid: Alexander Niekrake

Wie ben je? Wat doe je? En hoe lang tennis je al bij Ten Medel?

Mijn naam is Alexander Niekrake, ik ben 28 jaar oud en woonachtig in Nieuwegein. Ik tennis al 5 jaar bij Ten Medel. Sinds een maand ben ik algemeen bestuurslid en ga ik mijn focussen op de sponsoring en activiteitencommissie.

Doe je al vrijwilligerswerk bij Ten Medel?

Tot deze maand was ik enkel lid van Ten Medel.

Op welke van je tennisslagen ben je het meest trots en waarom?

Ik denk dat de service mijn beste slag is, daar scoor ik geregeld ‘’gratis’’ punten mee.

Wie is je favoriete professionele speler en waarom?

De beste speler allertijden is er natuurlijk maar een: Roger Federer. De man heeft een magnifieke techniek en een forehand waar ik jaloers op ben.

Wat vind je het leukste aan Ten Medel en waarom?

Het leukste vind ik dat we heel veel actieve leden hebben. Als je kijkt naar de competitie-inschrijvingen en de toernooi-inschrijvingen van onze leden is dat dik in orde.  Dat is iets waar wij als club trots op mogen zijn.

Waarom wilde je graag in het bestuur?

Het lijkt mij leuk om als lid een bijdrage te kunnen leveren in deze uitdagende tijd. Buiten dat wij wel heerlijk een balletje buiten mogen slaan staat het verenigingsleven natuurlijk nagenoeg stil. Hopelijk kunnen we over een aantal maanden alweer wat leuke activiteiten plannen op de club om alle nieuwe leden ook te leren kennen!

Wat vind je de grootste verbetering aan de club van de laatste jaren en waarom?

Het is een mooie verbetering dat steeds meer leden een bijdrage willen leveren aan onze club. Van jong tot oud proberen we samen de leukste tennisclub van Tiel te blijven😉 Daarnaast zie ik dat het aantal leden afgelopen jaar flink is gegroeid, een mooie uitdaging om dit vast te houden voor de komende jaren.

Wat wil je komende tijd gaan doen voor de club?

Het komend jaar zal ik mij gaan inzetten voor het binnenhalen van nieuwe sponsoren. Dus mocht je lid zijn van Ten Medel en wil je in welke vorm dan ook een bijdrage leveren? Dan hoor ik dat uiteraard graag.

Ik hoop dat we de aankomende zomermaanden flink kunnen genieten van het verschillende toernooien en uiteraard ook op een succesvol Ten Medel Open waarbij ik jullie vast en zeker zal zien!

Meer Blogs

Lees hier andere blogs over activiteiten bij Ten Medel!

Maatregelen 28 november

Het aantal coronabesmettingen is hard gestegen en de druk op de zorg neemt verder toe. Het kabinet heeft daarom besloten dat extra maatregelen nodig zijn om de verspreiding van het coronavirus onder controle te krijgen. Vanaf zondag 28 november geldt een...

Ten Medel Open 2021

Wat waren er dit jaar weer veel spelers en supporters! Samen hebben wij er andermaal een geweldig toernooi van gemaakt🙌🏻 Gelukkig was het mogelijk om het toernooi met een klein aantal coronaregels te organiseren, laten wij hopen dat volgend jaar alles weer normaal kan...

Zomercup 2021

Nu het voorjaar, net zoals vorig jaar, vooral bestond uit geannuleerde toernooien, vond de Activiteitencommissie het tijd om het succes van de Zomercup 2020 een vervolg te geven. Dit keer een iets verkorte versie om niet te botsen met de open toernooien van...