Film opnames

Leden figureren in promotiefilm Ten Medel

Filmopnames

Op zaterdag 17 april was het park van Ten Medel een heuse filmset. Richard Brusse filmde beelden voor een promotiefilmpje over onze club. Een strakblauwe lucht, aangenaam temperatuurtje en een verzameling enthousiaste leden die tijd op hun vrije zaterdag hadden gemaakt, zorgden voor ideale omstandigheden.

Pim Schelling en Koen Blommestein waren als eersten aan de beurt. Zij mochten alle soorten slagen en services laten zien en maakten zo in een uurtje een flink aantal kilometers aan sprintjes, dropshots en approaches. Speciaal voor een shot bovenaf haalde de communicatiecommissie de parasols en beachvlaggen uit de schuur om het park op te fleuren, toch nog een beetje toernooigevoel.

Onze huistrainer Dennis verzorgde speciaal voor de beelden een extra training, waar acht Ten Medel-toppers hard aan het werk werden gezet, zodat de camera hun acties op de voet kon volgen. Nu gaan de opgenomen shots naar de editing-room. Dus zodra de video af is, zie je die vanzelf op de website en op Facebook.

Heel veel dank aan iedereen die mee wilde doen aan de opnames!

De Communicatiecommissie Richard Brusse, Lenore Schulte, Roy van Setten en Sven Watervoort

P.S.: Als jullie input hebben voor de website, hoort de ComCom dat graag! Denk aan een berichtje, verandering van een commissiepagina of iets anders!

Meer Blogs

Lees hier andere blogs over activiteiten bij Ten Medel!

Ons bestuur stelt zich voor!

Op 31 maart 2021 was de Algemene Ledenvergadering. Een van de belangrijkste punten op de agenda was, na het aftreden van Gerrie van Overbeek en eerder openstaande vacatures, het aanstellen van drie nieuwe bestuursleden. Gelukkig hebben drie mensen zich aangemeld:...

Corona-update na 28 april

De opening van de terrassen van horeca tussen 12:00 en 18:00 is NIET van toepassing voor sportverenigingen. Ons clubhuis blijft dus voorlopig dicht. Op dit moment mogen we vrij spelen en trainen (enkel en dubbelspel) op ons sportpark. Klik hier voor alle maatregelen...

Praat mee op de ALV!

Hierbij nodigt het bestuur alle seniorleden van Ten Medel uit tot het bijwonen van de digitale Algemene Ledenvergadering op 31 maart 2021 om 20.00 uur via Microsoft Teams. Meld je aan door te reageren op de mail die op 18 maart gestuurd is, voorafgaand aan...