Coronavirus

Versoepeling vanaf 11 mei

Corona-update 21 mei

UPDATE: Vanaf 21 mei is dubbelen met niet-huisgenoten toegestaan, uiteraard met inachtneming van de 1,5-meterregel.

Samenvatting: mag ik al vrij gaan tennissen? Ja, vanaf 13 mei is vrij tennissen toegestaan. Reserveer een baan van te voren via de KNLTB ClubApp en volg het Protocol. Regels verschillen per leeftijdscategorie.

We hebben goed nieuws. Als bestuur hebben we toestemming van de gemeente ontvangen op het ingestuurde protocol. Vanaf woensdag 13 mei mogen we op basis van dit protocol weer gaan vrij tennissen en de senioren mogen ook weer gaan lessen (voor de lessen neemt Dennis contact met je op).

We doen dan ook een dringend beroep op jou om je aan het protocol te houden (zie bijlage). De kans is groot dat er gehandhaafd wordt door de gemeente. Dat wil zeggen dat als er niet gehouden wordt aan de regels, er een boete kan volgen voor de speler, de trainer en de vereniging. De boete is voor de speler 400 euro en voor de vereniging 4000 euro, die zullen wij dan ook direct verhalen op de veroorzaker. Zorg ook dat je je kan identificeren als er daadwerkelijk een controle komt.

Maandag 11 mei is al gestart met de jeugdtrainingen. Voor de jeugdtrainingen doen wij als bestuur dan ook een dringend beroep op een ieder om zich te houden aan de regels zoals vermeld in het Protocol.

Zodra er nieuwe ontwikkelingen zijn houden wij je via de KNLTB ClubApp en via de mail op de hoogte.

Veel tennisplezier!

Het Bestuur

Meer Blogs

Lees hier andere blogs over activiteiten bij Ten Medel!

Ten Medel Open 2021

Voel jij het ook? Tennis is coming home op het Ten Medel Open (TMO)! Ondanks dat de overheid de coronaregels aanscherpt zijn wij gewoon weer druk bezig met de voorbereidingen. 😊 TMO 2021 wordt gespeeld van 19 tot en met 29 augustus. Je kunt je inschrijven tot en met...

Filmopnames

Op zaterdag 17 april was het park van Ten Medel een heuse filmset. Richard Brusse filmde beelden voor een promotiefilmpje over onze club. Een strakblauwe lucht, aangenaam temperatuurtje en een verzameling enthousiaste leden die tijd op hun vrije zaterdag hadden...

Ons bestuur stelt zich voor!

Op 31 maart 2021 was de Algemene Ledenvergadering. Een van de belangrijkste punten op de agenda was, na het aftreden van Gerrie van Overbeek en eerder openstaande vacatures, het aanstellen van drie nieuwe bestuursleden. Gelukkig hebben drie mensen zich aangemeld:...